تبلیغات
به وبلاگ طرفداران و هواخواهان باشگاه استقلال تهران خوش آمدید ؛ امیدوارم لحظات خوب و خوشی را سپری کنید FC.ESTEGHLAL Abidelanm - در حاشیه دیدار استقلال - استیل آذین
Abidelanm
آبیدلان ، کانونی برای هواداران
در حاشیه دیدار استقلال – استیل‌آذین

*اتوبوس استقلالی‌ها ساعت 13 از هتل المپیك راهی ورزشگاه آزادی شد.

*پیش از آغاز مسابقه بازیكنان استقلال یازده كبوتر سپید را رها كردند. این كار برای ترویج رفتار حسنه مهربانی با حیوانات كه از سوی بزرگان دین نیز توصیه شده انجام شد.

*علیرضا واحدی‌نیكبخت پیش از آغاز مسابقه به سمت نیمكت استقلالی‌ها رفت و با نیمكت‌نشینان خوش و بش كرد.

*محمدمحمدی یكی از تماشاگران مسابقه امروز بود، محمدی پیش از مسابقه و پس از آن در رختكن استقلالی‌ها حضور یافت.

*گزارشگر این بازی عادل فردوسی‌پور بود كه در چند مورد از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار گرفت!

*ایمان صادقی و پژمان منتظری پس از مسابقه برای آزمایش دوپینگ توسط افسران ستاد مبارزه با دوپینگ به اتاق پزشكی راهنمایی شدند. این دو بیش از نیم‌ساعت برای تست دوپینگ معطل ماندند.

*پس از مدت‌ها خبرنگاران مطبوعات اجازه یافتند در تونل ورزشگاه آزادی حضور یابند و در كنار دوربین‌های تلویزیونی به مصاحبه با بازیكنان و مربیان دو تیم بپردازند.

*در پایان دیدار استقلال و استیل‌آذین علی كریمی به سمت مجید نامجومطلق رفت و مربی استقلال را در آغوش كشید. نامجومطلق در دوران بازیگری در پست هافبك میانی بازی می‌كرد و به نوعی الگوی علی كریمی نیز محسوب می‌شود.

*حشمت مهاجرانی كه به عنوان مدیرفنی استیل‌آذین فعالیت می‌كند پیش از آغاز مسابقه در دیدار با غلامحسین مظلومی شاگرد خود برای وی آرزوی موفقیت كرد.

*در نیمه اول بازیكنان استیل‌آذین در چند مورد بی‌دلیل خود را به روی زمین می‌انداختند كه این وقت‌كشی آنان با عكس‌العمل مظلومی روبرو شد و مدیر تیم استقلال مراتب نارضایتی استقلالی‌ها را به اطلاع ناظر بازی رساند.

*استقبال تماشاگران از این مسابقه قابل توجه بود و برخلاف همیشه لیدرها روی سكوها حضور نداشتند. سكوها امروز روز آرامی را سپری كرد.

*در دقایق پایانی بازی فرهاد مجیدی لنگه راست كفش خود را عوض كرد. گویا كفش مجیدی در جریان مسابقه پاره شده بود.

*پیت بیوتر هلندی، دستیار افشین قطبی و مربی تیم ملی از روی سكوها ناظر دیدار استقلال و استیل‌آذین بود.
نوشته شده در تاریخ 4 بهمن 88 توسط moein tizro

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ | گرافیک | آموزش ABIDELANM کانونی برای هواداران