تبلیغات
به وبلاگ طرفداران و هواخواهان باشگاه استقلال تهران خوش آمدید ؛ امیدوارم لحظات خوب و خوشی را سپری کنید FC.ESTEGHLAL Abidelanm - استقلال 2 الاهلی 1
Abidelanm
آبیدلان ، کانونی برای هواداران

صعود استقلال به مرحله بعد لیگ قهرمانان‌ آسیا با شكست الاهلی در تهران.

به گزارش سایت رسمی ‌باشگاه استقلال، دیدار تیم‌های استقلال و الاهلی عربستان از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی با حضور بیش از 70 هزار تماشاگر آغاز شد.

شاگردان صمد مرفاوی مسابقه را با تسلط بر توپ و میدان آغاز كردند و توانستند در دقیقه 25 توسط مهدی سید صالحی به گل برسند. در ادامه این دیدار بازیكنان الاهلی عربستان برای تغییر نتیجه تلاش كردند و در دقیقه 36 با خطایی كه سیاوش اكبرپور انجام داد صاحب ضربه پنالتی شدند و این ضربه را ویكتور به گل تبدیل كرد.

فرهاد مجیدی در ادامه فرصت مناسبی را از دست داد اما دقیقه 44 امیرحسین صادقی با ضربه سر گل دوم استقلال را به ثمر رساند.

نیمه دوم دو تیم بازی پایاپایی را انجام دادند. الاهلی برای جبران نتیجه تلاش كرد اما در استفاده از موقعیت‌ها ناكام بود. از سوی دیگر استقلالی‌ها نیز حملاتی داشتند كه مهمترین آنها را آرش‌برهانی با باز نكردن دروازه تقریباً خالی از دست داد تا در نهایت استقلال با همان نتیجه 2 بر یك به برتری برسد.

استقلال با این پیروزی جمع امتیازات خود را به 11 رساند و ضمن صدرنشینی در گروه خود به مرحله بعدی این رقابت‌ها صعود كرد. الاهلی نیز 6 امتیازی ماند.

این دیدار را سامبا اوجی از چین قضاوت كرد. وی از استقلال به عمران زاده و آرش برهانی و از الاهلی عربستان به مبروك عبید و جاسم عبدا... كارت زرد نشان داد.
نوشته شده در تاریخ 28 فروردین 89 توسط moein tizro

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ | گرافیک | آموزش ABIDELANM کانونی برای هواداران