تبلیغات
به وبلاگ طرفداران و هواخواهان باشگاه استقلال تهران خوش آمدید ؛ امیدوارم لحظات خوب و خوشی را سپری کنید FC.ESTEGHLAL Abidelanm - می خواهم استقلال مستاجر نباشد/یک هافبک برزیلی این هفته به ایران می آید /خوشحالم كه در اولین دیدار به تبریز می‌رویم
Abidelanm
آبیدلان ، کانونی برای هواداران

سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت: كارهای اولیه ساخت كمپ استقلال از 2-3 روز آینده شروع می‌شود. علی فتح الله زاده در گفت‌وگویی اظهار كرد: همیشه اعتقاد داشتم تیم بزرگی مثل استقلال نیاز به یك كمپ اختصاصی دارد كه برود داخل و در آن را ببندد و تمرین كند. همیشه می‌خواستم كه استقلال از این مستاجر بودن بیرون بیاید و دیگر مستاجر نباشد. ساخت كمپ را دنبال می‌كردم اما وقتی وقفه می‌افتد كارها سخت می‌شود اما این بار قصد دارم این كار را انجام دهم.
وی افزود: كارهای اولیه ساخت كمپ استقلال از دو، سه روز آینده با سفارش كانكس‌ها آغاز می‌شود. روزانه 11-10 ساعت برای استقلال وقت می‌گذارم اما یك یا دو ساعت ویژه هم برای ساخت كمپ وقت می‌گذارم تا این كار بزرگ را عملی كنم. دو جلسه با علی سعیدلو داشته‌ام كه كمك بسیار خوبی كرده و به شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی دستور داده كه در ساخت كمپ به ما كمك كند.
سرپرست باشگاه استقلال با تاكید بر این كه پس از ثابت شدن كانكس‌ها در محل كمپ استقلال خودش نیز در آن محل مستقر خواهد شد، گفت: محل ساخت كمپ كنار پارك ارم و در مقیاس بسیار خوب است. امیدوارم با مستقرشدنم در آن محل حدود 10 ماه آینده زمین تمرین، سكوی تماشاگران، رختكن، دوش‌ها و ساختمانی اداری آماده بهره‌برداری شوند. ساخت این كمپ بزرگ را در چند فاز مدنظر داریم.
وی در مورد بودجه ساخت این كمپ گفت: فضای ساخت این كمپ بسیار مناسب است و اگر بخواهیم كمپ را آن طور كه مدنظر است بسازیم حدود 40 تا 50 میلیارد تومان بودجه می‌خواهد. ساخت هتل چهار ستاره، رستوران، بخش تجاری، بخش فروش محصولات مارك‌های معتبر جهان، سالن‌های چند منظوره، استخر و سونا را مدنظر داریم كه اگر ساخته شوند از درآمدهای خود بودجه هزینه‌ها را جبران می‌كنند.
فتح الله زاده همچنین در مورد قرعه كشی لیگ برتر و بازی این تیم با شهرداری تبریز در نخستین دیدار لیگ دهم یادآور شد: خیلی فرق نمی‌كند كه با چه تیمی روبه‌رو شویم. خوشحالم كه در اولین دیدار به تبریز می‌رویم. امیدوارم بازی خوب و تماشاگرپسندی را ارایه كنیم. تبریز هواداران خوب و فهیمی دارد و دوستان ما هم آنجا هستند. تیم‌هایی كه از دسته یك به لیگ برتر می‌آیند با انگیزه هستند و می‌خواهند با قدرت برابر حریفان ظاهر شوند. به هر صورت ما هم استقلال هستیم و هواداران خوبی داریم و می‌خواهیم مثل نام خود ظاهر شویم.
وی در مورد جذب بازیكنان جدید گفت: یك هافبك جدید برزیلی را هم مدنظر داریم. فیلم‌های این بازیكن را كادر فنی دیده و او را پسندیده است. پورحیدری هم تاكید زیادی روی این بازیكن دارد. این بازیكن هفته جاری به ایران می‌آید تا در تست‌های پزشكی شركت كند.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد مهاجم برزیلی نیز به ایسنا گفت: "دوس سانتوس" درتست‌های پزشكی شركت كرد و هیچ مشكلی ندارد. منتظریم تا ITC این مهاجم برزیلی صادر شود تا به صورت رسمی قراردادمان را با او ثبت كنیم.
وی در مورد اضافه وزن این مهاجم كه مورد انتقاد كادر فنی بود، گفت: درست است كه این مهاجم حدود 5 كیلو اضافه وزن داشت چرا كه چهار، پنج ماه از پایان لیگ كره جنوبی می‌گذرد و او تمرین نداشته است. سانتوس در این چند مدت كه در تمرینات شركت داشته دو، سه كیلو وزنش را كم كرده است. او بازیكن حرفه‌ای است و باید وزنش را كاهش دهد. سانتوس مهاجم خوبی است كه به راحتی گلزنی می‌كند و چارچوب دروازه را به خوبی می‌شناسد.
فتح الله زاده ادامه داد: بازیكنان جدیدی كه جذب كرده‌ایم خوب هستند اما نیاز داریم كه آنها در كنار یكدیگر بازی كنند و با نحوه بازی یكدیگر آشنا شوند.
وی در مورد دیدار استقلال و پیروزی در 30 مهر نیز به ایسنا گفت: این داربی یكی از زیباترین و مهمترین داربی‌های جهان است و شاید در هیچ جای دنیا داربی با چنین جمعیتی از هواداران را نمی‌بینید. این داربی جذابیت‌های خاص خودش را دارد و هر دو تیم هواداران فهیمی دارند.
فتح الله زاده در مورد تقویم فوتبالی 90-89 گفت: همین كه سازمان لیگ در این فشردگی فوتبال ایران برنامه‌ای یكساله را ارایه كرده جای تقدیر و تشكر دارد. ما و دیگر باشگاه‌ها باید بنشینیم و نظرات خود را به سازمان لیگ ارایه كنیم و تا آنجا كه می‌شود این برنامه را اصلاح كنیم.
وی ادامه داد: هنوز هیچ پیشنهادی را به سازمان لیگ ارایه نكرده‌ایم. منتظر نظرات كادر فنی خود هستیم تا آنها را با نظرات دیگر باشگاه‌ها به سازمان لیگ ارایه كنیم.
سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت: همانطور كه ما برابر تیم‌ملی احساس وظیفه می‌كنیم و در بدترین شرایط هم بازیكنان خود را در اختیار تیم ملی قرار می‌دهیم انتظار داریم تیم ملی هم شرایط ما را درك كند. برنامه‌ریزی اردوهای تیم ملی خوب نیست و می‌توانست بهتر باشد. تیم ملی برای ما در اولویت قرار دارد و مقدس است ولی نباید باعث شود كه مسوولان آن از ما سوءاستفاده كنند. امیدوارم وقتی ما كوتاه می‌آئیم آنها برنامه‌ها را فوتبالی تنظیم كنند و به ما ضربه نزنند.
وی در مورد شرایط فرهاد مجیدی و شركت نكردن در اردوهای استقلال گفت: مجیدی آسیب دیدگی دارد و به خواست پزشك معالجش در حال استراحت است. قطعا اگر شرایط خوبی داشته باشد در تمرینات شركت می‌كند. مجیدی بازیكن خوب و شناخته شده‌ای است كه همیشه چه در استقلال و چه در تیم ملی زحمت زیادی كشیده است. او یكی،‌ دو روز آینده با بهترشدن مصدومیتش به تمرینات اضافه خواهد شد.
نوشته شده در تاریخ 21 تیر 89 توسط moein tizro

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ | گرافیک | آموزش ABIDELANM کانونی برای هواداران