تبلیغات
به وبلاگ طرفداران و هواخواهان باشگاه استقلال تهران خوش آمدید ؛ امیدوارم لحظات خوب و خوشی را سپری کنید FC.ESTEGHLAL Abidelanm - آتشبار استقلال قطبی را شرمنده کرد / مصاحبه میلاد در شب میلاد استقلال
Abidelanm
آبیدلان ، کانونی برای هواداران

همیشه آماده‌ام برای تیم ملی بازی کنم

پس از پیروزی 4 بر 3 تیم استقلال تهران برابر فولاد سپاهان اصفهان که دو گل از 4 گل تهرانی‌ها را میلاد میداوودی به ثمر رساند، این مهاجم گفت: انگیزه بالایی برای شکست سپاهان داشتیم.

میداوودی در جمع خبرنگاران گفت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم. حق استقلال در این دیدار برد بود. در طول هفته دقیقا روی نقاط ضعف و قوت سپاهان کار کرده بودیم و انگیزه بسیار بالایی برای شکست این تیم داشتیم.


وی افزود: تیم ما عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست مزد زحماتش را بگیرد. افشین قطبی سرمربی تیم ملی در ورزشگاه بود و این دیدار را از نزدیک تماشا می‌کرد.

میداوودی در پاسخ به این سوال که چرا قطبی او را به تیم ملی دعوت نکرده است؟ گفت: نمی‌دانم. این تصمیم کادر فنی تیم ملی بوده و آنها مختارند که هر تصمیمی می‌خواهند بگیرند. به تصمیم کادر فنی تیم ملی احترام می‌گذارم. تمام تلاشم را در این دیدار کردم و با تمام توان بازی کردم تا برای استقلال مثمرثمر باشم.

مهاجم تیم استقلال تهران در پاسخ به این سوال که آیا دعوت نشدنش به تیم ملی اعتراضی دارد و یا اینکه دعوت نشدنش به تیم ملی به نرفتنش به بازی با ارمنستان ارتباطی دارد؟ گفت: زمانی که برای بازی با ارمنستان دعوت شدم مشکلی داشتم و نمی‌توانستم همراه تیم باشم. آن زمان با قطبی صحبت کردم و شرایطم را گفتم. او در جریان کارهای من بود و از نرفتنم اطلاع داشت.

میداوودی در پاسخ به سوال دیگری که آیا دعوت نشدنش به تیم ملی دلایل غیرفنی بوده است گفت: نمی‌دانم، اطلاعی ندارم. تابع تصمیمات کادر فنی هستم . خودم را نشان می‌دهم و نشان داده‌ام که آماده هستم. به هر حال همیشه آماده‌ام که برای تیم ملی کشورم بازی کنم.
نوشته شده در تاریخ 6 شهریور 89 توسط moein tizro

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ | گرافیک | آموزش ABIDELANM کانونی برای هواداران