تبلیغات
به وبلاگ طرفداران و هواخواهان باشگاه استقلال تهران خوش آمدید ؛ امیدوارم لحظات خوب و خوشی را سپری کنید FC.ESTEGHLAL Abidelanm - صحبتهای بازیکنان استقلال بعد از برد دوباره مقابل تیم پیروزی تهران
Abidelanm
آبیدلان ، کانونی برای هواداران

مهدی امیرآبادی گفت: با شکست تیم پیروزی یکی از رکوردها را شکستم.

مهدی امیرآبادی در پایان بازی تیمش با پرسپولیس در مورد این بازی و اینکه پس از ده سال استقلال توانست هر دو بازی رفت و برگشت را ببرد، گفت: ما با این برد یکی از رکوردها را شکستیم و توانستیم دو بازی رفت و برگشت را ببریم.

وی افزود: در این بازی سه امتیاز شیرین را کسب کردیم و به همین علت بابت کسب این سه امتیاز بسیار خوشحال هستم.

 ایمان مبعلی: پنجاه دقیقه از گلمان دفاع کردیم/ من جای جباری بازی نمی‌کنم

 ایمان مبعلی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال برابر پرسپولیس ضمن بیان این مطلب افزود: بازی خوبی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم که خوشبختانه به پیروزی استقلال به پایان رسید و ما توانستیم همچنان خود را در کورس مدعیان قهرمانی نگه داریم.

وی در مورد دفاعی بازی کردن تیمش نیز گفت: ما در نیمه اول موقعیت های خوبی داشتیم و به گل هم رسیدیم و بعد از آن حدود 50 دقیقه ازاین گل دفاع کردیم و به پیروزی رسیدیم. طبیعی بود که پرسپولیس در نیمه دوم برای جبران گل تلاش کند و روی دروازه ما فشار بیاورد.

ایمان مبعلی در مورد حضورش به عنوان جانشین مجتبی جباری در مرکز زمین گفت: نمی توانم این را بپذیرم. من جای کسی بازی نمی کنم. من ایمان مبعلی هستم و به جای خود باز می کنم نه مجتبی جباری.

محمد محمدی: مصدومیتم قدیمی بود و قصد وقت کشی نداشتم
دروازه بان تیم فوتبال استقلال در پاسخ به صحبت های پرسپولیسی ها گفت: اینکه آنها می گویند من وقت کشی می کردم را قبول ندارم چرا که از یک مصدومیت قدیمی رنج می بردم.
بهمحمد محمدی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر پرسپولیس ضمن بیان این مطلب افزود: هر دو تیم فوتبال خوب و قابل قبولی را به نمایش گذاشتند که خوشبختانه استقلال توانست از موقعیتش بهتر استفاده کند و به پیروزی برسد.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال در مورد زمین افتادن های پرتعدادش در این دیدار گفت: متاسفانه من از یک مصدومیت کهنه رنج می برم و در این دیدار نیز بارها به خاطر همین مصدومیت روی زمین افتادم و قصد وقت کشی نداشتم.

محمدی خاطرنشان کرد: به نظر من خط دفاعی استقلال عملکرد خوبی داشت و به بازیکنان پرسپولیس اجازه نداد که از موقعیت هایشان استفاده کنند. حریف در نیمه دوم فشار زیادی روی دروازه ما آورد که طبیعی بود اما نتوانستند از این برتری استفاده کنند.

آرش برهانی: نیت کرده بودیم هر دو داربی این فصل را ببریم
زننده تک گل داربی 70 پایتخت به اظهار نظر در مورد این بازی پرداخت.

آرش برهانی در پایان بازی با پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم که توانستم زحمات بازیکنان دیگر را به ثمر برسانم و گل این بازی را بزنم. وی افزود: بازیکنان ما بازی را تحت کنترل خودشان قرار دادند.

برهانی با اشاره به اینکه پس از مدتها استقلال توانست هر دو بازی رفت و برگشت را ببرد، اظهار کرد: قبل از بازی همه نیت کرده بودیم که امسال در لیگ دو برد پشت سر هم به دست بیاوریم

آرش برهانی که زننده تک گل استقلال مقابل پرسپولیس بود عنوان کرد: در لحظه‌ای که توپ ارسال شد متوجه نشدم کدام بازیکن این توپ را ارسال کرد اما نهایت تلاش خود را کردم تا به توپ برسم. این در شرایطی بود که در موقعیت خوبی قرار نداشتم اما خدا کمک کرد و توانستم آن توپ را گل کنم.

وی افزود: خوشحالم که استقلال توانست رکورد بشکند. ما نشان دادیم که توانایی رکوردزنی را داریم. این موفقیت حاصل یک کار گروهی بود و قابلیت خود را نمایش دادیم.

برهانی درباره اینکه پرسپولیسی‌ها اولین عیدی سال نود را به استقلال هدیه کردند گفت: من فکر می‌کنم استقلالی‌ها اینقدر خوب کار کردند که به هواداران خود عیدی بدهند. ما عیدی ارزشمندی به هواداران خود دادیم.

طالب‌لو: وقتی در دربی نیستم دوست دارم بین تماشاگران باشم
وحید طالب‌لو بین دو نیمه و در مصاحبه با دوربین تلویزیونی درباره نیمکت‌نشینی‌اش در دربی عنوان کرد: از اینکه در دربی بازی نمی‌کنم ناراحتم. وقتی در این مسابقه نیستم دوست دارم در بین هواداران بنشینم.
وی افزود: وقتی بین هواداران باشم راحت‌ترم و بهتر می‌توانم تیمم را تشویق کنم. برای من سخت است که در دربی نباشم و فکر می‌کنم این طبیعی است. منظور از اینکه می‌گویم بین هواداران باشم این است که راحت‌ترم و قصد دیگری ندارم.

نوشته شده در تاریخ 11 فروردین 90 توسط moein tizro

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ | گرافیک | آموزش ABIDELANM کانونی برای هواداران