تبلیغات
به وبلاگ طرفداران و هواخواهان باشگاه استقلال تهران خوش آمدید ؛ امیدوارم لحظات خوب و خوشی را سپری کنید FC.ESTEGHLAL Abidelanm - مصاحبه فرهاد مجیدی
Abidelanm
آبیدلان ، کانونی برای هواداران

 

فرهاد مجیدی باز هم در دربی گل زد و در پیروزی تیم استقلال نقش مهمی داشت . کاپیتان شایسته تیم استقلال پس از پایان مسابقه تیمهای پیروزی - استقلال در مصاحبه ای به سوالات خبرنگاران پاسخ داد

*قبل از هر چیز برد دوباره استقلال که با گلزنی شما همراه بود به شما تبریک می گوییم . بازی را چطور دیدی ؟استقلال موقعیت های زیادی را داشت و می توانست گلهای بیشتری هم بزند ؟

 درسته اما به هر حال دو موقعیت ما گل شد . تیم پرسپولیس هم خوب بازی کرد خدا را شکر تیم ما توانست از موقعیتهایی که داشت استفاده کند و برنده این دیدار باشد ..

* به نظر رسید دچار مصدومیت شدید ؟

یک مصدومیتی از بازی با تراکتور داشتم  که با کمک پزشک تیم به این بازی رسیدم  در این مسابقه باز از همان ناحیه دچار درد شدم و ترجیح دادم از بازی بیرون بیام .

 * کانون هوادارن با توجه به پیشنهاد یکی از هواداران ، دقیقه 7 را به نام شما ثبت کرده و قرار است در هر مسابقه در این دقیقه به طور اختصاصی به تشویق شما بپردازند نظر شما در این مورد چیست ؟

من از کانون هواداران تشکر می کنم ،  اما دوست دارم و تقاضا می کنم هواداران استقلال همه بازیکنان تیم را مورد تشویق خود قرار دهند چون همه ما برای موفقیت استقلال تلاش می کنیم .

 در پایان چه صحبتی با هواداران دارید ؟

من به همه هوادران استقلال  تبریک می گویم از همه اونها که به استادیوم آزادی آمدند تشکر می کنم امیدوارم در بازیهای بعدی نیز برنده باشیم .

نوشته شده در تاریخ 26 شهریور 90 توسط moein tizro

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ | گرافیک | آموزش ABIDELANM کانونی برای هواداران