تبلیغات
به وبلاگ طرفداران و هواخواهان باشگاه استقلال تهران خوش آمدید ؛ امیدوارم لحظات خوب و خوشی را سپری کنید FC.ESTEGHLAL Abidelanm - پیام کاپیتان برای همه هواداران استقلال در جهان
Abidelanm
آبیدلان ، کانونی برای هواداران
پیام کاپیتان برای همه هواداران استقلال در جهان

فرهاد مجیدی، کاپیتان تیم استقلال در نشست رسانه ای امروز توضیحاتی را درباره ملاقاتش با برنو متسو، سرمربی تیم ملی قطر درباره تیم استقلال ارائه داد.

کاپیتان تیم استقلال گفت: «ما در عین شایستگی و با بدشانسی مقابل الاتحاد نتوانستیم موفق باشیم و در بازی با الجزیره هم که به گواه همه کارشناسان اماراتی و ایرانی ما خیلی خوب بازی کردیم. من حتی در ملاقاتی که با آقای برنو متسو داشتم او از تاکتیک تیمی استقلال خیلی تعریف کرد و تاکید کرد که استقلال فوتبال را خیلی خوب و شناور بازی می کند.»

همچنین فرهاد مجیدی درباره مسابقه با تیم ام صلال تصریح کرد: «اگر می خواهیم صدرنشین گروه 3 باشیم باید ام صلال را شکست دهیم و من به هوادارانمان در سراسر دنیا قول می دهم که تیم برنده مسابقه فردا شب ما باشیم.»

نکته مهم و قابل توجه نوع ادبیاتی است که فرهاد مجیدی به نمایندگی از باشگاه پرطرفدار ایرانی در یک نشست آسیایی ارائه می دهد. به عنوان نمونه او می داند که در چنین جایگاهی حتماً باید با اشاره به هواداران ایرانی تیم استقلال در سراسر دنیا بزرگی و شهرت باشگاهش را به رخ آسیا بکشد.
نوشته شده در تاریخ 17 فروردین 88 توسط moein tizro

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ | گرافیک | آموزش ABIDELANM کانونی برای هواداران