تبلیغات
به وبلاگ طرفداران و هواخواهان باشگاه استقلال تهران خوش آمدید ؛ امیدوارم لحظات خوب و خوشی را سپری کنید FC.ESTEGHLAL Abidelanm - نگاهی آماری به بهترین خط حمله‌ باشگاههای جهان/بارسلونا اول ، استقلال دوم
Abidelanm
آبیدلان ، کانونی برای هواداران
نگاهی آماری به بهترین خط حمله‌ باشگاههای جهان
بارسلونا اول ، استقلال دوم

 تیم فوتبال استقلال تهران با به ثمر رساندن 68 گل در لیگ برتر فوتبال ایران صاحب دومین خط حمله برتر جهان پس از بارسلونا است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، در حال حاضر تیم بارسلونای اسپانیا با 85 گل زده صاحب بهترین خط حمله لالیگا و فوتبال باشگاهی جهان است، این تیم در پایان هفته بیست و نهم با دریافت 24 گل صاحب تفاضل گل 61+ است كه از این نظر نیز در میان باشگاه‌های جهان پیشتاز است.

اما، پس از بارسلونا در اسپانیا، تیم استقلال تهران در لیگ برتر ایران پس از 31 هفته و با به ثمر رساندن 68 گل صاحب دومین خط حمله برتر باشگاهی در كنار لیگ‌های معتبر جهان است. این تیم 33 گل نیز دریافت كرده و با تفاضل گل 35+ صدرنشین لیگ برتر ایران است.

پس از این تیم‌ها نیز وولفسبورگ صدرنشین بوندسلیگای آلمان تا پایان هفته بیست و ششم با 58 گل زده سومین خط حمله برتر باشگاهی را در اختیار دارد. تفاضل گل این تیم نیز 26+ است.

تیم‌های گلاسكو رنجرز اسكاتلند، با 59 گل زده، آلكمار هلند با 56 و اینترمیلان ایتالیا و الاتحاد عربستان با 55 گل در رده‌های بعدی قرار دارند.

در انگلستان بهترین خط حمله با 55 گل در اختیار لیورپول است اما، منچستریونایتد صدرنشین لیگ برتر انگلیس نیز 52 گل به ثمر رسانده است.

در لاشامپیونه لیون پس از 30 هفته 41 گل به ثمر رسانده و بهترین خط حمله را دارد و در پرتغال نیز پورتو همین تعداد گل را در 22 هفته وارد دروازه حریفان كرده است.

در آرژانتین سن لورنزو در پایان هفته نوزدهم با 34 گل زده بهترین خط آتش را در لیگ فوتبال این كشور در اختیار داشته است.
نوشته شده در تاریخ 17 فروردین 88 توسط moein tizro

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ | گرافیک | آموزش ABIDELANM کانونی برای هواداران